k

k

środa, 10 lipca 2013

Ja chudnę ,ona tyje !!!!

A więc ( tak wiem nie zaczyna się tak zdania) zaczynamy akcję w której będzie chodziło o to, że ja postaram się z chudnąć , a Cyma przytyć .Dlaczego?!? Od czasu gdy młoda ukończyła pół roku może trochę więcej została strasznie zdominowana przez Nukę. Nasza stara wyjadaczka jest przywódcą stada i Cyma może zjeść dopiero wtedy jak ona zje.Na początku nie przejmowałam się tym wgl, ale teraz mała nie je prawie nic,bo Nuka zabiera nawet jej porcję.Młoda to już tylko sama skóra i kości i jest tez taka smutna i niemrawa, nie ona. Nie wiem jak to zrobię, ale Cyma musi przybrać przy najmniej 5 kg, bo nie chcę przy głaskaniu czuć jej żeber. Ja będę chudnąć tak dla fanu bo i tak mi się nudzi xD

Jeśli znacie jakiś fajny sposób by pies przybrał na wadze? ( może zacznę jej dawać same warzywa bo ona to lubi ,a Nuka nie tknie xD )


Macie tu jeszcze jakąś sklejankę zdjęć z różnych miejsc...4 komentarze:

 1. A nie próbowałaś dawać im jeść w różnych pomieszczeniach ?

  OdpowiedzUsuń
 2. próbowałam , ale nawet jak były 50 km od siebie to Cyma czekała, aż Nuka zje , a jej nawet tam nie było ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawaj im jeść w oddzielnych pomieszczeniach. Nuce wcześniej i żeby Cyma widziała że Nuka już zjadła. Potem daj Cymie, ale tak żeby Nuka nie podchodziła i jej nie wyjadała ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardziej proponowałabym oduczyć Nukę dominacyjnych zachowań. Tylko tak ud ci się mieć spokój przy karmieniu psów.

  A tak w ogóle, to psu ma być czuć żebra kręgosłup, a 5kg dla Bordera to dużo.


  Pozdrawiam i zaprszam www.queenofshepherds.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń